Darček pre priateľa

Nákup darčeka pre priateľa sa môže zdať jednoduché, ale v závislosti od toho, ako dlho ste už spolu, váš rozpočet a (samozrejme) jeho záujmy, veľa sa môže pokaziť. Takže sme zostavili niekoľko našich obľúbených darčekov z rôznych cenových kategórií pre každého druhu miláčikov.

Pre priateľa, ktorý chce hodinky. Bez ohľadu na to, či má nadchádzajúci pohovor alebo práve získal povýšenie, tieto hodinky prinesú zvýšenie dôvery – za menej ako 200 eur. Orient si urobil meno pre seba s Bambino, pretože je to trochu viac dizajnovejšie ako iné hodinky z Japonska extrahera juice.

Nie sme si istí, čo sa stane, ale v určitom okamihu prestanú žiadať muži o zoznam hračiek a začnú tvrdiť, že nič nepotrebujú. Ale keď to príde na to, sú rovnako vyberavé ako najnáročnejšia žena, takže nakupovanie pre otca, manžela alebo brata môže byt ozaj náročné. A o priateľovi ani nehovoríme.

Takže ak ste premýšľali nad tým, čo ho nechá na vianočné ráno usmievať sa od ucha ku uchu, nájdete v našom darčekovom sprievodcovi dostatok inšpirácie. Od vnútorného parašutizmu až po kasíno bežcov a bezdrôtových slúchadlových maniakov, je tu niečo pre každého muža vo vašom živote.

Muži sú jednoduchí. Ale ako dobré šaty Chanel, je zložitosť v ich jednoduchosti. Pokiaľ ide o nákup darčekov, jedna osoba, na ktorej zvyčajne najviac záleží, je váš priateľ. Tlak nájdenia daru, ktorý vyrovná romantiku, sentiment a nejakú veľkorysosť, môže byť ohromujúci a stresujúci. S radami od najbližších mužov sme zaznamenali prvých niekoľko darov, ktoré by ste nemali kúpiť vášmu priateľovi (alebo ktorémukoľvek inému mužovi, o ktorého máte záujem) túto sviatkov sezónu.

Určite nenakupujte tieto štýlové dary pre mužov, podľa výberu mužských redaktorov:

1. Oblečenie na cvičenie

Nie len chýba oblečeniu emocionálny sentiment, ale tiež posiela správu, ktorú väčšina priateľov nechce počuť. Ak je jeho prvou myšlienkou, „čo sa mi snaží povedať?“, mali by ste pravdepodobne zrušiť tento dar z vášho zoznamu. Pokiaľ váš muž nemiluje fitko, nechajte to radšej tak.

2. Vstupenky na muzikál

Zatiaľ čo návšteva muzikálovej šou môže byť vašim snom, posunutie tejto túžby vášmu priateľovi je úplne zlý krok. Posledná vec, ktorú chce váš priateľ, je takýto darček, a on bude určite vidieť priamo cez vás.

3. Voňavka

V rovnakej línii ako oblečenie na cvičenie, váš dar by nemal spomínať na nič negatívne ako telesný pach vášho priateľa. Hoci všetci milujeme človeka, ktorý cíti čerstvý, je lepšie nechať svojho priateľa zaobchádzať s jeho vôňou sám. Navyše nič nie je horšie, ako dostať vôňu, ktorá sa vám nepáči.

4. Obraz

Zatiaľ čo myšlienka na darovanie umenia môže byť vnímaná ako hlboko romantické gesto, je pravdepodobné, že váš priateľ nedostane to isté posolstvo. Výber tohto perfektného dielu môže byť intímny a osobný, ale zvyčajne končí ako triviálny dekor.

5. Predplatné na čokoľvek

Práca s predplatnými balíkmi prináša tlak a žiadny človek nemá rád tlak. Ak má pocit, že potrebuje niečo urobiť, bude tomu odporovať.

6. Darovanie na charitu

Samozrejme, že chce vyzerať ako veľkorysý, ale v jednom ročnom čase očakáva darčeky, nesnaží sa ich dať preč matlagningsteknik.

7. Wellness

Je to presne tak ako keď mu dáte lístky a vidíte svoju obľúbenú kapelu. Toto je darček pre neho, nie pre vás. Takýto pobyt sa zdá byť niečo, čo by ste mali dostať sami a pozvať ho ako spoločnosť, ktorú vždy chcete. Ale nerobte to jeho jediným darom.